מה חדש?

האנשים שמאחורי הקלעים

האנשים שמאחורי הקלעים

מנהל פרויקט: באחריות של מנהל הפרויקט ליצור אתכם קשר, לעבור איתכם ביחד על אפיון האתר, להעלות את כל המקומות הבעייתיים המתוכננים בפרויקט, למצוא דרך טכנית לבצע אותם, לאפיין את קהל היד לאתר אינטרנט שלכם. תפקידו של מנהל פרויקט ליצור שרשרת עבודה תקינה לקלוט חומרים מהלקוח, לארגן אותם בצורה נכונה ולהעביר אותם למחלקות ביצוע.

אומן חוויית משתמש: אומן חוויית משתמש צריך להבין בהתנהגות הגולש באתר, באלמנטים שונים של האתר, בפסיכולוגיה של הגולש. חוויית משתמש מתוכננת מראש זאת הדרך הקלה ביותר למנוע בעיות בעתיד. אם אנחנו מדלגים על השלב של חוויית משתמש בניית האתר אנחנו נצטרך לעשות שינויים מרובים על עיצוב האתר עד שנגיע למטרות של הלקוח.

מעצב האתר: מעצב אתר אינטרנט הוא מעצב גרפי המתמחה בבניית אתרים, מעצב שמכיר את הטרנדים האחרונים בבניית אתרים בעולם האינטרנט. מעצב אתרים חייב להכיר את המערכות שבהם מבנים אתר אינטרנט, רזולוציות של מכשירים שונים בהם פועלים אתרים. מעצב צריך להתייחס ליצור רספונסיבי שיתאים לכל מכשיר שבו השתמש הגולש לגלישה באתר לדוגמא: טלפון סלולרי, טאבלט, מחשב נייד, מחשב נייח, טלוויזיות ומסכי ענק.

מתכנת צד שרת: מתחת לגשר צריך להקים מערכת לדאוג לעבודה תקינה של המערכת מול השרת, לדאוג שלא יהיו למערכת נפילות או איבוד זיכרון בדרך כך שהאתר ימשיך לעבוד באופן קבוע וסדיר למשך זמן. הקוד התקין של האתר יסייע בעתיד גם לקידום האתר אורגני נקודה שגיאות מרובות בקוד יכולות לגרום לציון נמוך מאוד במנועי חיפוש כמו גוגל.

מתכנת פרונטאנד: מתכננת מסוג זה אחראי לנראות התקינה של האתר לביצוע תסריטים של הקוד, להחלפת תמונות הנפשה של האלמנטים באתר למיקומם ולעיצוב של האתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *